Cimtav Elektrik | Elektrik Panosu | Arnavutköy
Saç ve Beton Köşkler

Saç Ve Beton Köşk

            Olumsuz hava koşulları, dış etkenlerin zararlı etkileri ve can güvenliği kategorisinde imal edilen beton köşk seçenekleri, sağlıklı kullanım özelliklerine sahiptir. 36 KV’ye kadar sekonder dağıtım sistemlerini korumak için yapılan bu ürünler, dayanıklı tasarım özellikleriyle imal edilmektedir ve BS35 betondan üretilmektedir.

Tedaş şartnamesine göre tasarlanmaktadır. Bu şartnameye uymayan ürünler kullanılamamaktadır. Yerleşim alanının özelliklerine göre değişik boyutlarda üretilen bu tasarımlar, ral 7032 renk seçeneği ile renklendirilmektedir. Bulunduğu çevreye göre renklendirme seçenekleri de tercih edilebilir. UPS, jeneratör, kompanzasyon panoları ve alçak gerilim dağıtım panoları için de tercih edilmektedir. Sağlam ve uzun ömürlü özellikleriyle tercih edilen beton köşk tasarımları, çatılı özelliklere sahiptir. Bu nedenle yağmur sularını direkt olarak aşağı indirmektedir. Güneş, kar, fırtına ve dolu gibi birçok dış etkene karşı yalıtım özelliklerine sahiptir.

            Saç özelliğine sahip olan ürünler ise, müşteri isteğine göre şekillenebilmektedir. Hafif ve kolay taşınabilir özelliklere sahiptir. Ayrıca montajı da çok kolaydır. Beton zemine ihtiyaç duymayan saç köşk tasarımları, galvanizli baza üzerine inşa edilmektedir. De montaj özelliği ile istenildiğinde yer değişikliği gerçekleşebilmektedir. Nem sızdırmayan özelliklere sahiptir.

            Elektrik tesisatını etkili bir şekilde koruyabilmektedir. Deforme olduğu zaman yenilenebilir özelliklere sahiptir. Elektrik yalıtım özelliklerine sahip olan saç köşk tasarımları, can güvenliği kategorisinde gerekli olan prosedüre uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Tasarım can güvenliğinin yanı sıra, dış etkenlerinin zararlarından da etkili koruma özelliklerine sahiptir.

 

 

Saç ve Beton Köşkler, Saç Köşk, Beton Köşk, Beton Köşk İmalatçıları, Beton Köşk Fiyatları, Saç Köşk İmalatçıları, Saç Köşk Fiyatları, Saç Köşk Üretici, Beton Kök Üretici