Cimtav Elektrik | Elektrik Panosu | Arnavutköy
Mcc Panoları
Mcc Panoları

Mcc Panoları

Üretim hatları, fabrikalar, akıllı binalar, arıtma tesisleri, pompa istasyonları gibi motor kontrolünün yoğun olduğu tüm alanlarda geniş kullanım olanakları bulunmaktadır.

Mcc Pano                             

            Açılımı Motion Control Chart MCC Panoları binaların otomasyon sistemlerinde kullanılmak amacı ile hazırlanmaktadır. Hareket kontrol sistemi için programlama tekniğini içeren MCC Pano, tesislerde çoklu motor sürülme aşamasında kullanılmaktadır. Hem manuel hem de otomatik olarak tasarlanan bu panolar çok işinize yarayacaktır.

 MCC Pano Sistemleri

            MCC Pano sistemleri akıllı binalar, fabrikalar, üretim hatları, pompa istasyonları, artıma tesisleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Yani motor kontrol işlemlerinin yoğun olduğu alanlarda bu panolar mutlaka bulunmalıdır.

            Firmalara ve sektörlere göre kullanılacak alanlar göz önüne alınarak tasarlanan MCC Panolar hem koruma hem de kontrol ekipmanları arasında eşgüdüm sağlar. Doğru ekipmanlar ile kullanıldığı zaman da faydası daha da artar.

 

 MCC Pano Malzemeleri

            Ekonomik avantajlar sağlaması ile dikkat çeken MCC Panolar birçok alanda kullanılmaktadır. Aradığınız emniyet ve güvenliği sağlayan bu panolar yatırımlarınızı da korumaktadır. Gerekli test ve kontroller yapılarak her ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanan MCC Panolarda kullanılan malzemeler şu şekildedir:

 Motor koruma şalteri

 Bakır bara

 Zaman rölesi

 Kontaktör

 Sigorta

 Enerji analizörü

 Yumuşak yapıdaki yol vericiler

 Hız kontrol cihazı

 

 

 

 

Mcc Pano, Mcc Panoları, Mcc Pano Özellikleri, Mcc Pano Açılımı, Mcc Pano Fiyatları, Mcc Pano Elemanları