Cimtav Elektrik | Elektrik Panosu | Arnavutköy
Harici Panoları
Harici Panoları

Harici Panoları

 

  • TSEN 61439-1 belgeli IP54 koruma sınıfı, anma gerilimi=400V, anma akımı=630A, koşullu kısa devre akımı=50 kA, kısa süreli dayanım akımı=16 kA
  • Standart renk ral-7035 elektrostatik epoksi polyester toz boya
  • Özel dizayn ve çatı uygulamasıyla harici ortamlarda güvenle kullanım sağlanır.
  • Asma anahtarlı kilitleme ve farklı ölçü seçenekleri ile güç dağıtımı işlemlerinde kullanım özellikleri gösterir

Harici Tip Panolar

            Bina içinde yeterli alanın olmaması durumunda dış ortamlarda kullanılan harici pano, trafo panoları başta olmak üzere birçok çeşidi ile kullanılan panolardır. Şantiye panoları, dikili tip pano, duvar tipi panolar, elektromontajlı panolar bunlardan bazılarıdır.

 

 Harici Pano Nedir?

            Pano ebatları ve teknik özellikleri kullanım alanına ve ihtiyaca göre değişen harici pano, bina dışında kullanılan pano tipidir. Dış kullanıma uygun olarak en kötü hava şartlarına dayanıklı şekilde üretilir. Malzemesi, boyası, zemine oturuşu ve kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır. Galvaniz yapısı, neme, toza ve ısıya dayanıklı montaj malzemeleri, ön ve arka kapıları ve iç montaj elemanları dört mevsim kullanıma uygundur.

 Harici Pano

            Son teknoloji harici tip pano çeşitleri ile her ihtiyaca cevap veren Cimtav Elektrik, yılların bilgi ve birikimi ile en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan sektörün en çok tercih edilen firmasıdır. Dış mekanlarda kullanılan pano çeşitleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamakta, bina ve iş yeri başta olmak üzere birçok alanda ürünleri kullanılmaktadır.

 

 

 

Harici Pano, Harici Panoları, Harici Tip Sanayi Panoları, Harici Tip Pano, Harici Tip Pano Ölçüleri